2023.07.28 godz. 22:52 Bochnia, Małopolskie

Jak wysokie odszkodowanie mogę otrzymać za uszczerbek na zdrowiu na rynku miejskim?

Wyjaśnienie sytuacji

Sytuacja wygląda tak, że przechodząc przez rynek w swoim mieście znajduję się fontanna bez żadnych ostrzeżeń lub znaków ,,uwaga ślisko” etc. Poślizgnąłem się wskutek czego rozbiłem brodę i musiałem mieć założone 5 szwów. Przez kilka dni miałem problemy z jedzeniem, bo przychodził ogromnym ból przy zaciskaniu szczęki.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Lip 2023 09:55

Zależności od okoliczności sprawy, może Pan dochodzić zarówno odszkodowania, jak i zadośćuczynienia za doznaną krzywdę. Kwoty nie są możliwe do ustalenia bez znajomości szczegółów sprawy. Jeśli jest Pan zainteresowany odpłatną reprezentacją przed sądem, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl