2024.01.02 godz. 09:43 Kraków, Małopolskie

Zona chce się rozwiesc

Wyjaśnienie sytuacji

Jakieś dwa lata temu żona zaczęła się interesować portalami społecznościowymi(tiktok, instagram). Pół roku temu odkryłem że przez jeden z Tych portali żona zaczęła pisać i umawiać się z innym mężczyzną. Mieszka on daleko więc ich spotkania były rzadkie zazwyczaj w weekend ale całonocne. Żona okłamywała mnie że idzie spać do koleżanki która podtrzymywała jej wersję. Po odkryciu tego żona prosiła mnie żebym dał jej czas że sobie wszystko wyjaśni i będzie dobrze. Podupadłem zdrowotnie i psychicznie. Żona w dalszym ciągu utrzymuje z nim kontakt i powiedziała mi że chce rozwodu. Ja ja bardzo Koc

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Sty 2024 11:57

Dzień dobry, prosiłabym o dokończenie wpisu w komentarzu lub o wiadomość na adres asystent@e-meritum.com.pl
Tak Nie

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Sty 2024 13:48

Szanowny Panie, nie zawarł Pan pytania w swoim wpisie, więc trudno się do niego odnieść. Niemniej jeśli chce Pan skorzystać z instytucji rozwodu to trzeba wystąpić do Sądu. Możliwe, że w Pana wypadku do rozważania będzie również kwestia separacji. A co do spraw zdrowotnych to sugeruje skorzystać ze wsparcia specjalisty typu psycholog lub może nawet psychiatra.