2023.08.18 godz. 17:56 Warszawa, Mazowieckie

Czy mogę liczyć na rozwód

Wyjaśnienie sytuacji

Jesteśmy ponad 20 lat małżeństwem. Od kilku lat słabo się dogadujemy ale najgorszym problemem jest brak seksu. Mąż ma z tym problem ale nie chce rozmawiać I niestety wiem też że od dawna korzysta ze stron porno, bardzo często. Ogólnie spędza dużo czasu w internecie. Współżycia między nami nie ma,łączą nas wspólne mieszkanie i dzieci w tym jedno niepełnosprawne. Myślę o rozwodzie bo to co robi maz jest dla mnie upokarzajace i czuję się w tum związku coraz gorzej. Czy to są podstawy do wniesienia pozwu?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Sie 2023 12:59

Jest to jedna z przesłanek orzeczenia rozwodu. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl