2022.05.02 godz. 15:21 Gdańsk, Pomorskie

Jeżeli moj mąz kupil mieszkanie i po 3 latach się rozwodzimy niby za porozumieniem stron czyogę całkowicie zostać bez gotowkibpo sprzedaży mieszkania ?

Wyjaśnienie sytuacji

W księgach oboje widniejemy jako własciciele a mieszkanie w księch jest jako wspólne mąz znalazł sobie kobietę i od 1,5 roku jezdzi na ukraine obecnie moeszka z nia

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Cze 2022 13:47

Skoro mieszkanie jest wspólne, to mąż nie może go sprzedać bez Pani zgody. Jeśli potrzebuje Pani wsparcia prawnika w związku z rozstaniem zapraszam do kontaktu: www.rozwadowska-kucka.pl - na stronie dane adresowe Kancelarii w Gdańsku. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)