2020.02.27 godz. 12:23 Grudziądz, Kujawsko-pomorskie

Alimenty

Wyjaśnienie sytuacji

Mam na koncie komornika ojciec dziecka wysyłając na konto nie wpisał w tytule przelewu alimenty komornik to zajął co mam teraz zrobić

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Katarzyna Jarosz

Krosno, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Lut 2020 16:45

Szanowna Pani, proszę koniecznie skontaktować się z komornikiem oraz bankiem, w którym prowadzi Pani rachunek w celu wyjaśnienia sytuacji. Warto przedstawić wyrok/ugodę w której uregulowane są alimenty. Z poważaniem, adw. Katarzyna Jarosz
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)