2023.07.09 godz. 13:32 Miechowice, Małopolskie

Mam problem z byłym który wyszedł z więzienia boje się go

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam problem były wyszedł z więzienia oddałam mu wszystkie jego rzeczy był spokój i od nowa zaczyna wypisywać do znajomej mojej Ze niby mam jego koszule dwie i koszulkę gdzie nic jego już w domu nie posiadam Jedyne co to on ma moja własność której oddać nie chce telefon komórkowy miał go oddać jak wyjdzie z więzienia a oj mi grozi sądem że o te 3 koszulki pójdzie do sądu zaczyna mi grozić Ja się boje bo jestem w ciąży a ja zaczynam się denerwować psychicznie mnie wykańcza jego nękanie mnie i boje się o zdrowie dziecka i moje a ja się go boje mogę z tym zrobić ?????

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Lip 2023 16:58

Szanowna Pani, organy ścigania mogą zająć się sprawą gdy zostanie złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Sugeruje w tym zakresie skorzystać z porad lokalnego mecenasa, który po analizie całości posiadanego materiału być może zaproponuje określone rozwiązanie.