2023.06.18 godz. 07:14 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Mam problem z uciążliwym zachowaniem sąsiadki. Mieszkam w mieszkaniu socjalnym ta sąsiadka też, napisałam skargę do tbs oni odpowiedzieli.

Wyjaśnienie sytuacji

Sąsiadka codziennie w nocy zachowuję się w sposób karygodny krzyki,nocne głośne rozmowy czy włączona muzyka. Dnia 17.06.2023 muzyka u sąsiadki grała na max od 11 do przed 22 wszystko było słychać w moim mieszkaniu. Wczoraj też wyszła na dwór i zostawiła włączona muzykę. I to bez żadnej przerwy ciągiem tyle godzin była rozwalona muzyka. Zlożyłyśmy skargę do tbs miesiąc temu,tbs odpisał "z informacji od mieszkańców budynku przy ulicy xxx wynika że w Pani lokalu często dochodzi do zakłócania i nieprzestrzegania zasad porządku domowego" itp i ta Pani straszyła nas sądem o pomówienia.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Cze 2023 14:41

Szanowna Pani, sugeruje skorzystać ze wsparcia lokalnego mecenasa, który po uzyskaniu szerszych informacji w sprawie powinien udzielić Pani wsparcia merytorycznego.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)