2021.12.03 godz. 16:42 Bytom, Śląskie

Alimenty

Wyjaśnienie sytuacji

Mam pytanie dostałam postanowienie na alimenty i rozwód odrazu mój były mąż ma łożyć na dziecko 300 zł MSC ,i mam zabezpieczenie na 2 msc od 8 października i teraz co mam zrobić ,bo on się nie odzywa i nie zapłacił,do 15 ma płacić ale nie odzywa się ,ma z odsetkami zapłacić i co mam zrobić czy mam pisać do niego czy jak ,czy muszę czekać na główne postanowienie czy jak ?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Gru 2021 16:53

Proszę udać się z wyrokiem do komornika w celu wyegzekwowania alimentów.