2023.08.19 godz. 01:31 Krzeszów, Podkarpackie

Nieruchomości

Wyjaśnienie sytuacji

Mamy po 1/3 udziałów w domu wraz z rodzeństwem.Dom jest dość duży mieszkam w nim wraz z bratem moja siostra mieszka w innym miescie .Moj brat choruje na sfizofremie i jest ze tak powiem uciążliwy,przeszukuje moje rzeczy prywatne w pokoju jest bardzo złośliwy czy moge zamknąć na klucz pokoje które zajmuję w domu.Wszyscy mamy swoje pokoje w domu ja mam dwa i muszę się non stop pilnować czy coś nie zostało złośliwie uszkodzone lub czytane sam moje dokumenty prywatne?Co mogę zrobić?Jeżeli nakrzycze zaraz jest policja i że się znęcam, skarżenie do rodzinny gdzie rodzinna dzwoni na policję i pomawia mnie o rzeczy które nie mają miejsca i to ja jestem wtedy tym złym chodź to on i jego działania doprowadzają do tego to paskudna choroba i rozumiem że jest chory lecz jemu to sprawia przyjemność takie działanie.Co mogę zrobić

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Sie 2023 12:56

Doradzam zniesienie współwłasności poprzez podział fizyczny (jeśli możliwy) lub poprzez przyznanie całości Pani z obowiązkiem spłaty pozostałych. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)