2024.05.19 godz. 10:58 Zgorzelec, Dolnośląskie

Czy Syn może zostać wypisany z MOWu

Wyjaśnienie sytuacji

Mój syn jest wychowankiem domu dziecka w Wałbrzychu. Niedawno został nakazem sądu umieszczony w MOWie. Po okolo 2-3 tygodniach Syn uciekł. Powód ucieczki był taki że po moich odwiedzinach u syna i zawiezieniu słodyczy został okradziony z połowy słodyczy i gdy nie chciał dać innemu chłopakowi jednej chałwy został skopany. Gdy chciał to zgłosić został skopany drugi raz. Był gnębiony fizycznie i psychicznie. Dziecko było w okropnym stanie psychicznym. Obawiam się że powrót dziecka do MOWu może spowodować że Syn sobie coś zrobi. Co zrobić żeby tam nie wrócił

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Maj 2024 14:34

Szanowny Panie/ Szanowna Pani, sprawa jest wielowątkowa i wymaga uzyskania odpowiedzi na nasuwające się pytania, w tym uzyskanie szerszych informacji co do chwili obecnej zostało uczynione. W tym też celu sugeruje kontakt z mecenasem.