2020.09.10 godz. 08:46 Warszawa, Mazowieckie

witam

Wyjaśnienie sytuacji

nie umiem tego sformułować otrzymałem 26 sierpnia pozew a odesłałem pocztą do sądu 08 09 2020 rok o godz 10 :09 czy uwzględni to sąd zdążyłem ? strasznie się boję Odpowiedz na pozew należy wnieść w ciągu 14 dni od dnia doręczenia pozwanemu pozwu

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bartłomiej Skiba

Białystok, Podlaskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Wrz 2020 10:02

Dzień dobry, złożył Pan odpowiedź na pozew w terminie więc nie ma Pan czego się obawiać. Termin na złożenie odpowiedzi na pozew mijał 8.09.2020 r. a nadanie odpowiedz w placówce pocztowej jest równoznaczne z wniesieniem go do sądu ( art. 165 par. 2 kpc).
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)