2019.02.18 godz. 15:18 Białystok, Lubelskie

od 01.01.2019 jak długo przechowuje się ewidencję czasu pracy kierowcy?

Wyjaśnienie sytuacji

Prowadzenie dokumentacji pracowniczej od 01.01.2019 uległo zmianie, całą dokumentacje pracowniczą przechowuje się 10 lat, jak to jest w przypadku kierowców ile lat przechowuje się ewidencję czasu pracy kierowcy?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Ekspert casum.pl

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Lut 2019 10:21

Dzień dobry, proszę zwrócić uwagę na art. 25 ustawy o czasie pracy kierowców.