2020.06.30 godz. 14:31 Szczecin, Zachodniopomorskie

Falszywe pozwanie

Wyjaśnienie sytuacji

Od 2014 Prokuratura w Szczecinie prowadzi przeciw mnie falszywe dochodzenie i bombarduje mnie wezwaniami. Ja jestem obywatelem innego kraju, ostatnio przeslali nakaz na przymusowy psychiatryczny test Ja jestem obywalelem innego kraju Tego rodzaju testow poddawane sa tylko osoby podejzane o zabojstwo (ja mialam oszukac za 500zl) Prosze o odpowiedz jak daleko posuwa sie bezprawnosc w Polsce, i czy jest prawna sznsa by pociagnac Prokurature do odpowiedzialnosci. Celem tych wezwan jest aby mnie potem zatrzymac i pobrac okup

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Cze 2020 15:27

a jakie ma znaczenie, że Pan/Pani jest obywatelem innego kraju? Jeżeli Pan/Pani popełnił/popełniła czyn zabroniony to jest postępowanie. W Polsce nie tylko osoby podejrzane o zabójstwo mają badania psychiatryczne.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)