2023.10.31 godz. 17:13 Szczecin, Zachodniopomorskie

Szkoda na mieniu/koluzja

Wyjaśnienie sytuacji

Oddałam samochód do lakiernika. Miał być do odbioru w pt. W pt przełożono na sobotę a w sobotę, tłumaczac się chorobom lakiernika na środę. We wtorek coś mnie tknęło i pojechałam sprawdzić, co dzieje się z moim samochodem. Okazało się, że lakiernik pozostawił go na drodze publicznej i doszło do kolizji, zarys na dwóch drzwiach. Lakiernik nie informując mnie dogadał się z uczestniczka zdarzenia its pokryła mu koszty lakierowania tych elementów. Drzwi przednie wymienił, tył zaszpachlował.nie pytając mnie o zdanie. Gdybym przyjechała w środę, to nic o zdarzeniu bym nie wiedziała. Co robić?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Lis 2023 10:10

dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)