2023.08.09 godz. 16:01 Maciejewo, Zachodniopomorskie

Nieruchomosci

Wyjaśnienie sytuacji

Ojciec sprzedał dom w którym mieszkał z mamą. byli małżeństwem.Ozenil się ponownie i węża ze swoją obecną żona sprzedali mieszkanie czy po 15 latach od sprzedania domu mogę domagać się od ojca swojej czesci

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Sie 2023 16:49

Jeśli ojciec był właścicielem domu, który sprzedał (a należy przypuszczać, że tak było), to miał prawo zbyć swoją własność. Jeśli nie był Pan współwłaścicielem, to nie miał Pan prawa do żadnej części tego domu ani też do części uzyskanej zesprzedaży ceny
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)