2024.01.27 godz. 18:26 Kraków, Małopolskie

Oskarżenia wobec mojej osoby, czy może mi coś grozić? Dodam że dwa lata temu jedna osoba zgłosiła mnie na policję w tej samej sprawie i umorzono sprawę

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry W zeszłym roku zakończyłam współpracę z pewną firmą, praca opierała się na sprzedaży suplementów diety, w większości online.Przedstawiając koszta, cały program opisywałam ile on trwa i na jaki okres czasu są produkty wraz z terminami płatności. Jeden z moich klientów w dniu wczorajszym napisał do mnie wiadomość, że widzimy się w sądzie ponieważ on rzekomo nie wiedział, że płatności za produkty są przez 4 miesiące, a nie tylko jednorazowa płatność (w rozmowie z nim mam wszystko dokładnie opisane, podane ceny itd). Z produktami od firmy zawsze też przychodziła faktura. Proszę o odp

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Robert Różycki

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Sty 2024 08:05

Dzień dobry, jeżeli wykonywała Pani pracę na rzecz firmy, to w razie jakichkolwiek zastrzeżeń klienta, powinien on pozywać firmę, a nie Panią (pracownika). W przypadku pozwania Pani, taki pozew byłby oczywiście niezasadny i powinien zostać oddalony. Pozdrawiam,