2024.03.25 godz. 16:36 Katowice, Śląskie

Witam.

Wyjaśnienie sytuacji

Ostatnio podczas kolizji nie pamiętałam w stresie czy przysługuje mi laweta ubezpieczyciela, więc zadzwoniłam do zewnętrznej pomocy drogowej. Później pojawiła się laweta ubezpieczyciela i zaoferowała darmową pomoc,więc niezwłocznie zadzwoniłam do uprzednio wezwanej firmy, by odwołać zlecenie. Pan stwierdził, ze już jest w drodze, ma nagranie rozmowy [o zamiarze nagrywania nie zostałam poinformowana] i obciąży mnie kosztem 250zł. Czy rzeczywiście ma prawo i muszę uiścić opłatę, kiedy nawet nie dotarł na miejsce? Raczej nie pytał mnie również o to, czy sprawdzałam już u ubezpieczyciela.

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Mar 2024 12:38

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.