2022.12.02 godz. 18:51 Sosnowiec, Śląskie

Pan niechce oddać zadatku 1000zl wprowadził w błąd, historia pojazdy inna niż przedstawił. Umawialiśmy się na oddanie zadatku.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, zwracam się z prośbą o poradę a zarazem rozwiązania sprawy jaka mnie napotka kilka dni temu. Pan od którego chciałem kupić samochód marki Kia ceed, nie chce zwrócić zadatku jaki mu zostawiłem wartos 1000zl. Pan ten zatail że auto miało szkodę na wartość 3500euro.W ogłoszeniu umieścił ze auto jest bezwypadkowe. Samochód był przezemnie oglądany oraz przez inne osoby ( mam świadków) Pan się zazekal że auto miało tylko delikatne malowanie. Po doradzeniu znajomego sprawdziłem ten samochód i ma historie inna niż przedstawiał mi właściciel auta. Uszkodzenie konstrukcji nadwozia itp.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Gru 2022 16:10

Dzień dobry, w celu sporządzenia odpowiednich pism zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl