2024.01.24 godz. 11:03 Rawa Mazowiecka, Łódzkie

Partnerka odbywa karę pozbawienia wolności za przestepstwa z art. 286 1 kk.

Wyjaśnienie sytuacji

W domu znalazłem dużo pism "Zawiadomienie o przesłaniu aktu oskerżenia" moje pytania: 1. Czy istnieje możliwość, aby skontaktować się z prokuraturą w celu naprawienia szkody - Czy to coś zmieni? Czy do sprawy dojdzie tak czy inaczej? 2. W jednej ze spraw sąd wydał wyrok oraz nakazał zapłate grzywny oraz kwotę na rzecz pokrzywdzonej osoby. Jak można ustalić numer konta tej osoby pokrzywdzonej?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Sty 2024 16:44

Dzień dobry, w przedstawionym przez Pana opisie sprawy znajduje się kilka wątków, które wymagają oddzielnego omówienia, co powoduje że sugeruje niezwłoczny kontakt z mecenasem.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)