2023.07.26 godz. 10:28 Warszawa, Mazowieckie

Widzenia z dzieckiem

Wyjaśnienie sytuacji

Po rozwodzie wróciłem do rodzinnego domu. Tam mam zabierać moja córeczkę. Od pewnego czasu relacje z moja matka stały się toksyczne co nie służy mi i dziecku. Chciałbym zmienić metodę widzen z co 2 tygodnie żeby zabierać ją do siebie na widzenia się z dzieckiem przez dzień a na noc by wracała do domu bo nie chce jej zabierać na noc do mojego rodzinnego domu bo sytuacja jest ciężka ale była żona grozi mi sadem jeśli nie zabiorę córki tak jak mam wpisane. Nie stać mnie na wynajem mieszkania, place 1000zl alimentow oraz mam swoje życiowe rachunki.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Lip 2023 10:51

Dzień dobry, w obecnej sytuacji sugeruję wystąpić do Sądu celem uregulowania kontaktów w taki sposób jak Pan w danej sytuacji uważa za optymalny.