2023.05.26 godz. 15:33 Kielce, Świętokrzyskie

Prowadzenie działalności i jestem zmuszony wystawiać faktury bez pokrycia gotówkowe go

Wyjaśnienie sytuacji

Pracuje w firmie jestem zatrudniony na własnej działalności. Wystawiam co miesiąc 2 faktury jedną przelew i tu biorę pieniądze drugą gotowka i tu nie biorę pieniędzy. Zależy mi na pracy ale to jest oszustwo.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Maj 2023 11:06

Szanowny Panie, z zamieszczonego wpisu nie wynika jakie działania chciałby Pan podjąć. Bez wątpienia sprawa wymaga szerszego omówienia. Zatem sugeruje podjęcie działań konsultacyjnych z lokalnym mecenasem, który powinien podczas osobistej rozmowy i po zapoznaniu się z posiadaną przez Pana dokumentacją ocenić sytuację.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)