2019.12.10 godz. 19:38 Mszana Górna, Małopolskie

Opieka nad zdrowym dzieckiem do lat 14

Wyjaśnienie sytuacji

Razem z żoną pracujemy w szkolnictwie - w osobnych szkołach - wykorzystałem jeden dzień opieki nad dzieckiem czy żona może wykorzystać drugi dzień

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Karolina Gawlik

Dębica, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Gru 2019 11:11

Z prawa do dni wolnych na opiekę nad dzieckiem może skorzystać tylko jeden z rodziców lub opiekunów dziecka. Rodzice lub opiekunowie muszą dokonać wyboru, które z nich będzie korzystało ze zwolnienia
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)