2023.11.08 godz. 23:53 Pleszew, Wielkopolskie

Co mogę z tym zrobić ?

Wyjaśnienie sytuacji

Rok temu odeszłam od ojca naszego synka obecnie ma prawie 3 latka . Jego ojciec nie pracował , nie robił nic , zdarzyły się sytuacje że był do mnie agresywny . Obecnie z dzieckiem jest u matki. Mamy ustalone sądownie widzenia przez mediatora o opiece naprzemiennej tydzień u mnie tydzień u ojca. Od czasu kiedy odeszłam dostaje ciągle wiadomości od ojca dziecka . Za dnia a nawet nocą . Obwinia mnie o wszystko . Twierdzi że to moja wina . Oraz wypomina ile to dla mnie zrobił . Również próbuje mi wejść na psychikę twierdząca że nigdy nie miałam swojej rodziny to tak nie będę potrafiła stworzyć jej synowi. Są to długie wiadomości . Nie wiem co mam z tym zrobić czy jest jakiś sposób żeby przestał ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Lis 2023 15:47

Szanowna Pani, sprawa wymaga bliższego przyjrzenia się, w tym uzupełnienia przekazanych informacji o działania, które do tej pory zostały podjęte.