2024.10.08 godz. 08:55 Lubin, Dolnośląskie

Sprawa toczyła się o wypłatę odszkodowania ja byłam osobą pokrzywdzoną w wypadku. Niestety sprawę przegrałam i firma finasowa żąda 25 % honaraium. Czy z umowy

Wyjaśnienie sytuacji

Sprawa toczyła się o wypłatę odszkodowania ja byłam osobą pokrzywdzoną w wypadku. Niestety sprawę przegrałam i firma finasowa żąda 25 % honaraium. Czy z umowy podpisanej z nimi powinnam im wypłacić pieniążki skoro nie otrzymałam kwotyo którą się sądziłam?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Magdalena Borowik-Tomalska

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Paź 2024 11:16

Szanowna Pani, uprzejmie proszę o podanie więcej szczegółów, w tym ponowne zapoznanie się z treścią umowy z firmą odszkodowawczą, czy wynika z niej zapłata pomimo braku sukcesu (czyli wygrania sprawy). Ewentualnie zapraszam do kontaktu, celem przeanalizowania treści umowy. Z wyrazami szacunku, adw. Magdalena Borowik-Tomalska