2023.09.05 godz. 09:45 Lublin, Lubelskie

Uzyskanie dokumentów o spłacie kredytu pod zastaw auta

Wyjaśnienie sytuacji

Kredyt spłacony .monity spłacone a firma mbr finance z Wrocławia nie chce przysłać dokumentów do wykreślenia ich z dowodu rejestracyjnego.oni nie odpisują na maile i nie odbierają tel(zgłasza się że nie ma takiego numeru).a w ostatnich mrokach piszą że jeszcze mi monity nie spłacone.a spłacone są.prosze o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Wrz 2023 09:48

dzień dobry, zapraszam do Kontaktu z Kancelarią. niezbędna jest analiza dokumentacji. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)