2019.05.22 godz. 21:05 Wrocław, Dolnośląskie

Brak świateł drogowych ( mijania )

Wyjaśnienie sytuacji

W dniu 20.05 jadąc autem spaliły mi się 2 żarówki w aucie zjeżdżając z autostrady. Policja mnie zatrzymała i dała mi mandat 100zł i 2 pkt karne chciała jeszcze zatrzymać dowód rejestracyjny. Miałem światła postojowe, długie a mijania nie działały. Nie pomogło tłumaczenie że spaliły się żarówki i jadę do serwisu do Zielonej Góry naprawić to. Czy mogę odwołać się od mandatu i pkt karnych ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Sławomir Kamrowski

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Cze 2019 11:05

Po przyjęciu mandatu szanse na odwołanie są bardzo niewielkie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 50% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)