2023.05.23 godz. 14:12 Warszawa, Mazowieckie

Wezwanie do usuniecia brakow formalnych odwolania

Wyjaśnienie sytuacji

Zacytuje pismo ktorego nie rozomie i niewiem jak mam im odpisac '' sad rejonowy w krosnie przeciwko zus wzywa do uzupelnienia braku formalnego odwolania z dnia ... poprzez wskazanie wartosci przedmiotu sporu tj. kwoty jednorazowego odszkodowania ktorego przyznania domaga sie pan w odwolaniu'' Takie pismo dostalem i niewiem jak na nie odpisac

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Maj 2023 14:07

dzień dobry, bez zapoznania się z dokumentami sprawy ciężko odpowiedzieć. Wnioskuję, że chodzi tu o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu - należy wskazać kwotę którą domaga się od ZUS.