2022.11.21 godz. 11:22 Bielsko-Biała, Śląskie

Długi czas naprawy samochodu z AC

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, 17 sierpnia oddałem samochód do serwisu, wszystko z ubezpieczycielem zostało załatwione i niestety od sierpnia do dzisiaj 21.11.2022 nie naprawili samochodu i nie zanosi się aby mieli go w najniższych dniach naprawić.. Czy mogę domagać się jakiegoś odszkodowania ? Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Lis 2022 11:34

Dzień dobry, w pierwszej kolejności należałoby wezwać warsztat do złożenia wyjaśnień jaki jest powód tak długiej naprawy. Ponadto na czas naprawy przysługuje Panu pojazd zastępczy (jeśli Pana polisa AC zawiera takie rozszerzenie).