2024.09.27 godz. 14:19 Bytom, Śląskie

Spadek

Wyjaśnienie sytuacji

Witam , chciałam zapytac gdzie musialabym sie udac po pomoc w sprawie spadku po rodzicach i dziadkach ktorzy niestety mnie nie zrzekli a ja jako dziecko nie mialam na to wplywu , za to teraz komornicy nie daja mi zyc , minelo wiele lat od smierci dziadkow i nie wiem jak bym miala sobie z tym poradzic , nie moge dogadac sie z rodzicami do wspolnego splacania , a nie stac mnie na to by co miesiac pokrywac takie koszta

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Wrz 2024 23:16

O ile rozumiem, spadbiercy dziadków odziedziczyli długi. Czy Pani również była spadkobierczynią po dziadkach? Z treści opisu wynika, że Pani rodzice nadal żyją, a zatem zastanawia to, że Pani jest uważana za spadkobiercę po dziadkach...