2021.12.09 godz. 11:13 Mikołów, Śląskie

Witam ciągle dzwonią do mnie z firmy binance potrzebuje porady na już. Chodzi o to że firma w której kiedyś założyłam konto wypożyczyła moje konto do zarabiani

Wyjaśnienie sytuacji

Witam ciągle dzwonią do mnie z firmy binance potrzebuje porady na już. Chodzi o to że firma w której kiedyś założyłam konto wypożyczyła moje konto do zarabiania pieniędzy a teraz niby chcą mi wypłacić za to pieniądze. Ale już ten świat jest tak pokręcony że nie wiem czy to nie jest jakaś podpucha.Druga rzecza jest to że chcą bym wzięła kredyt na godzinę lub dwie bym zwiększyła swój obrót na koncie i wtedy wypłaca mi pieniądze.Gdy zablokuje ich numer dzwonią z innego i tak od półtora miesiąca jest ciągle.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Gru 2021 12:13

Jeżeli firma zamierza wypłacić Pani pieniądze, to wystarczy, że wskaże im Pani numer swojego konta bankowego. Jeżeli firma żąda skanu dowodu, numeru PESEL, czy wpłaty jakiejś kwoty, albo wzięcia kredytu, to jest to próba wyłudzenia lub oszustwo.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)