2020.06.29 godz. 18:07 Kąty Opolskie, Opolskie

pozew o alimety

Wyjaśnienie sytuacji

witam czy moge dodaci do odpowiedzi na pozew o alimety wlasne uzasadnienie

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Cze 2020 12:40

nie za bardzo rozumiem pytania. Jeśli osoba otrzyma z Sądu pozew obojętnie w jakiej sprawie nawet o alimenty, to ma prawo do złożenia odpowiedzi na pozew i w nim powinna ustosunkować się do sprawy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)