2024.09.18 godz. 13:54 Gdańsk, Pomorskie

Kara

Wyjaśnienie sytuacji

Witam dostałem wyrok w zawieszeniu sąd odwiesił karę ponieważ wziąłem pożyczkę z parabanku i nie spłacałem teraz już naprawiłem szkodę w całości leć minęło kilka lat i jestem poszukiwany mam ułożone życie za granicą czy da się uniknąć odsiadki kara jest za oszustwo typ podstawowy czy można wyrok zamienić na grzywnę

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Wrz 2024 20:31

Nie ma możliwości zamiany kary pozbawienia wolności na karę grzywny. Być może szansą będzie odbycie kary w systemie dozoru elektronicznego. Jeśli potrzebuje Pan obrońcy w tej sprawie, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)