2020.04.16 godz. 20:56 Wrocław, Dolnośląskie

eatyty w dobie pandemii

Wyjaśnienie sytuacji

Witam dzisiaj pracodawca mojej mamy zaproponował jej przejście z pełnego etatu na 1/4 etatu umowy o pracę. Mama pracuje w gastronomii i rozważa przejście na kuroniówkę bo wtedy dostanie więcej pieniędzy. Czy pracodawca moze wg. aż tak obciąć godziny. Mama pracuje w restauracji hotelowej.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Wołczkiewicz

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Maj 2020 12:25

Może to uczynić wypowiedzeniem zmieniającym
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)