2024.05.14 godz. 16:28 Katowice, Śląskie

Jak powinien wyglądać przebieg sprawy

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, mam 16 lat i policja zatrzymała mnie z suszem cbd. Na komendzie zrobili test na zawartość thc i wyszedł wynik pozytywny. Nie sprawdzili jednak oni ilości procentowej thc w suszu, a w Polsce można mieć takowy susz z thc do 0,2%. Podpisałem kilka papierów i wypuścili mnie do domu, lecz na żadne przesłuchanie gdzie mogłem to wyjaśnić mnie nie wezwano ( na komendzie mówiłem, że to CBD). Czy o badania laboratoryjne muszę się sam ubiegać, czy jest to ich obowiązek?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

DAWD BIAŁAS

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Maj 2024 18:15

Witam , specjalizuje sie w tego typu sprawach . Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019. Pana zapytanie jest zbyt ogólne aby zająć stanowisko jednoznaczne. .