2022.01.13 godz. 12:09 Polkowice, Dolnośląskie

Witam mam 20 lat obecnie mam dozór elektroniczny Rozchodzi się o wniosek

Wyjaśnienie sytuacji

Chciałbym zwrócić się z prośbą o pomoc w napisaniu wniosku o warunkowe zwolnienie z dozoru elektronicznego mija mi już pol mojego wyroku czyli 5 miesięcy a dostałem 10 miesięcy

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Sty 2022 14:28

Czy odbywa Pan w systemie dozoru elektronicznego zastępczą karę pozbawienia wolności za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe ? Jeżeli tak, to nie ma możliwości warunkowego zwolnienia z dozoru.