2019.12.04 godz. 11:09 Grodzisk Wielkopolski, Wielkopolskie

Rejestracja w BDO

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam kilak pytań: czy zakład fryzjerski, biuro rachunkowe, warsztaty samochodowe i podmioty świadczące usługi transportowe muszą się zgłosić do rejestru BDO?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Hanna Paluszkiewicz

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Gru 2019 13:48

Na te pytania nie ma ogólnej odpowiedzi ;) Warsztat samochodowy na pewno, co do pozostałych - należałoby ustalić, jakie kategorie odpadów produkują oraz czy są jakieś umowy na ich odbiór.