2024.01.26 godz. 09:34 Skierniewice, Łódzkie

zadłużemie za mieszkanie

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, mam problem, ponieważ moja mama nie opłacała mieszkania, gdy skończyłem 18 lat dostałem list że muszę spłacić te długi, dawałem mamie pieniądze na mieszkanie lecz ona go nie opłacała a dług dalej rośnie kilka lat temu było ok 80 tysiency, w tym roku będę się dopiero wymeldowywał choć nie mieszkam tam już z 7 lat co mogę zrobić w tej sytuacji żeby pozbyć się tego długu

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Sty 2024 10:04

Aby zwolnić się z obowiązku spłaty zadłużenia, konieczne będzie wykazanie, że faktycznie nie korzystał Pan z zadłużonego lokalu. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie, jeśli potrzebuje Pan pełnomocnika: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)