2024.02.28 godz. 15:12 Szczecin, Zachodniopomorskie

Uszkodzenia mienia

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, mam takie pytanie. Podczas naprawy samochodu pod garażem sąsiad zaczął malować przyczepkę. Tego dnia wiał duży wiatr i cały pył z malowania przeszedł na mój samochód. Samochód jest cały zapylony a sąsiad nie ponosi się do odpowiedzialność. Niestety kiedy samochód był w trakcie naprawiania nie zauważyliśmy tego że wszystko na niego leci. Sąsiad nie ostrzegł że będzie malował ani nie zabezpieczył przyczepki tak aby niczego przy okazji nie uszkodził. Moje pytanie jest takie czy jeśli bym chciała przenieść sprawę do sądu to jest szansa na wygraną?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Lut 2024 15:57

Dzień dobry, jeśli poniosła Pani szkodę i jest w stanie to wykazać przed sądem to dostrzegam perspektywę wygrania sprawy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)