2022.02.16 godz. 07:32 Zielona Góra, Lubuskie

Była grzywna jest areszt

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, nie stawiłem się na rozprawie, nie byłem świadom, miałem do zapłacenie grzywnę 500zl, nie jest to problem mógłbym od ręki to zaplacic tylko nie byłem świadom tego co się dzieje. Z grzywny zamieniło się to na areszt 10 dni ale nie prawomocnie. Czy jest szansa jakas żeby ta grzywnę można było zaplacic albo cokolwiek? Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Lut 2022 13:42

Dzień doby, tak proszę zapłacić grzywnę wtedy uniknie Pan kary aresztu. Pozdrawiam, adw. Ewelina Wolny
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)