2022.04.09 godz. 19:53 Gdańsk, Pomorskie

Widzenia ojca z dzieckiem

Wyjaśnienie sytuacji

Witam piszę z następującym pytaniem . Nie jestem z partnerem od dwóch lat. Każdy ma nową rodzinę . Mamy prawie 9 letnią córkę . Ja mam graniczne prawa poprzez kuratora. A mój były partner poprostu ograniczone prawa . Bez kuratora. Córka mieszka ze mną Ojciec mojego dziecka chce wziąść córkę na święta lecz nie chce podać swojego adresu gdzie chce zabrać córkę . Oraz ma zablokowany mój numer w telefonie. Czy w takim razie mogę odmówić mu wzięcia córki . Bardzo proszę o odpowiedź

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Cze 2022 16:40

Jeśli nie mają Państwo uregulowanych kontaktów przez Sąd, a miejsce pobytu dziecka jest przy Pani, faktycznie to Pani podejmuje decyzje co do widzeń. Przy takim sporze warto uregulować sprawę kontaktów formalnie. Zapraszam do siedziby kancelarii w Gdańsku, jeśli chciałaby Pani skorzystać z pomocy prawnika. www.rozwadowska-kucka.pl