2022.05.10 godz. 14:24 Warszawa, Mazowieckie

Pożyczka

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, Pożyczyłam znajomemu na zakup mieszkania sporą kwotę pieniędzy. Umowa nie została zawarta. Czy jest jest szansa na zwrot pieniędzy

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Maj 2022 11:24

To zależy, czy posiada Pani jakieś dowody przekazania pożyczki np. potwierdzenie przelewu, wiadomości e-mail, sms itp. Jeżeli posiada Pani takie dowody, to należy złożyć pozew do sądu. W przypadku zainteresowania odpłatną pomocą w sporządzeniu pozwu, zapraszam do kontaktu.

Zmodyfikowano dnia: 11 Maj 2022 11:24