2022.02.17 godz. 14:14 Kalisz, Wielkopolskie

Odzyskanie długu

Wyjaśnienie sytuacji

Witam pożyczyłem koleżance 8, 5 tys zł. Koleżanka, cały czas mi wmawiała, że odda pieniadze, wiele razy, pisała ze, przelew zrobiony, a nawet wysłała fikcyjne potwierdzenie przelewu, tak naprawdę, żadnego przelewu z jej strony nie dostałem. Zwróciłem się do jej siostry, siostra powiedziała mi, że ona zapożyczyła się nie tylko u mnie, poprostu popadła w jakieś tarapaty finansowe, siostra wzięła sprawy w swoje ręce i zaczęła mi oddawać, oddała mi w jej imieniu 5,500zl i na tym się skończyło, teraz mijają 2 lata, moja dluzniczka nadal mnie zwodzi z oddaniem 3 tys zł . Mam wszystkie rozmowy w formie pisemnej w komunikatorze messnger i głosowe z jej siostra, a także wgląd do przelewów. Proszę o pomoc Załączone pliki

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Lut 2022 18:02

W takim przypadku jedynym rozwiązaniem jest złożenie pozwu do sądu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)