2024.03.30 godz. 21:34 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Widzenie z dziećmi

Wyjaśnienie sytuacji

Witam rodzina zastępcza nie umożliwia kontaktu z dziećmi nie ma zabranych praw rodzicielskich sprawa jest w sądzie o ograniczenie co mogę zrobić żeby przed zakończeniem sprawy i ustalaniem przez sąd wizyt móc zobaczyć się z dziećmi bo kolejna sprawa dopiero za 2 miesiące

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Kwi 2024 22:24

Wnieść o ustalenie kontaktów z dziećmi, w tym również wniosek o zabezpieczenie na czas trwania procesu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)