2020.08.06 godz. 11:03 Wrocław, Dolnośląskie

Wniosek

Wyjaśnienie sytuacji

Witam serdecznie. Chciałabym się dowiedzieć, jak napisać wniosek do rozprawy o alimenty, a dokładniej chodzi o samo załączenie faktur do sprawy. Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Sie 2020 11:58

Dzień dobry, powinna Pani zatytułować pismo do sądu jako Wniosek dowodowy, a w treści napisać, że wnosi Pani o dopuszczenie i przeprowadzenie dowodu z dokumentów i wskazać po kolei wszystkie faktury. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)