2022.12.02 godz. 12:29 Poznań, Wielkopolskie

Unieruchomiony samochód

Wyjaśnienie sytuacji

Witam serdecznie. Otóż w moim bloku zepsuła się moja platforma garażowa co unieruchomilo mi samochód na okres 5 dni. Przez ten zas byłem bez samochodu ktory potrzebuje do pracy. Postanowiłem na te dni wynajac auto zastepcze i faktue przesłac do administracji. Niestety oni stwierdzili ze mi nie zworca za auto zastepcze. W jaki sposob moge odzyskac moje pieniadze ? Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Gru 2022 18:02

Dzień dobry, w celu sporządzenia odpowiednich pism zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 e-mail agnieszka@kancelarnia-uranin.pl