2022.02.03 godz. 17:02 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Zakup mieszkania

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, zakupiliśmy mieszkanie sprzedająca twierdziła, że była wymieniana elektryka co też zapisaliśmy w akcie notarialnym. Okazało się, że jednak tak nie było i problem jest większy ponieważ robi się niebezpiecznie przebicie prądu. Kontaktowaliśmy się z państwem sprzedającymi przysłali kilku swoich elektryków którzy rozłożyli ręce mieli pomyśleć co dalej natomiast kontakt się urwał. Co mamy zrobić w takiej sytuacji? Gdzie się zgłosić? Jak rozwiązać ten problem? Czy zostaje nam sąd?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Lut 2022 18:00

Jeżeli sprzedawca nie reaguje i brak jest z nim kontaktu, to jedynym rozwiązaniem jest droga sądowa.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)