2022.02.02 godz. 21:40 Starogard Gdański, Pomorskie

Ubezwłasnowolnienie.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, zastanawiam się czy mogę zostać ubezwłasnowolniona. Czemu leczę się od 6lat psychiatrycznie jestem po 9 próbach samobójczych i mam na koncie 20 pobytów w szpitalu. Z tego 3/4 wypisy są na żądanie. Nie zgodziłam się na leczenie w placówce zamknięte bo chce normalnie funkcjonować to znaczy pracować i chodzić na terapie. Mój ojciec natomiast chce mnie ubezwłasnowolnic jakie są szanse na to ?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Lut 2022 12:47

Jeżeli podejmie Pani terapię i pracę, to nie zostanie Pani ubezwłasnowolniona.