2022.09.21 godz. 09:57 Warszawa, Mazowieckie

Wniosek o wstrzymanie nakazu wykonania kary pozbawienia wolności do czasu rozpatrzenia wniosku o sde a nakaz doprowadzenia

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Mój partner został skazany na karę pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy. Dwa tygodnie temu dostał on wezwanie do stawiennictwa w zakładzie karnym na dzień dzisiejszy czyli /21.09.2022r Po otrzymaniu listu złożyliśmy wnioski o dozór elektroniczny, o odroczenie kary pozbawienia wolności, i o wstrzymanie wykonania kary do czasu rozpatrzenia wniosku. Czy jeśli nie dostaliśmy jeszcze żadnej odpowiedzi mamy spodziewać sie najgorszego, czyli doprowadzenia do zakładu karnego przez policję ?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Wrz 2022 10:23

Witam Jestem w stanie skutecznie wstrzymać nakaz doprowadzenia do czasu rozpatrzenia wniosku o sde zapraszam do kontaktu 507437019