2024.04.16 godz. 15:57 Warszawa, Mazowieckie

Word-net wezwanie do zapłaty faktury od firmy wordnet Co robić

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry otrzymałem wezwanie do zapłaty od firmy wordnet. w trakcie rozmowy telefonicznej nie miałem żadnej ifnormacji, że będzie to usługa płatna. teraz otrzymałem od wordnet fakturę na kwotę 1999 zł. nie chcę tego płacić, ale wordnet nęka telefonami i sms-ami. tych telefonów i smsów jest bardzo dużo. czy muszę płacić fakturę wordnet? czy macie Panstwo jakis sposób by nie trzeba było płacić tej faktury?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Kwi 2024 16:02

Dzień dobry, działalność tej firmy jest nam znana od wielu lat. Wypracowaliśmy już pewien sposób działania i wiemy co robić z firmą WORD-Net. Jednakże wiele zależy od indywidualnej sytuacji każdego użytkownika. Jeżeli jest Pan zainteresowany i zastanawia się nad tym czy płacić fakturę od WORD-Net- proszę o kontakt na adres asystent@e-meritum.com.pl Tam będę mogła po akceptacji RODO zadać Panu pytania pozwalające na udzielenie odpowiedzi i wskazać sposób działania.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)