2023.08.25 godz. 06:32 Cybinka, Lubuskie

Zatrzymany telefon po wypadku w którym znaleziono 0.5g suszu marihuany

Wyjaśnienie sytuacji

Witam miałem wypadek, trafiłem do szpitala dzień później na przesłuchaniu dowiedziałem się ze policja znalazła susz w aucie i telefon bo nikt go nie odebrał przyznałem się do winy gdyż było to moje na własny użytek byłem pasażerem w aucie, przyznałem się do winy nigdy nie byłem karany pojechałem wraz z funkcjonariuszami kryminalnymi na przeszukanie nic nie znaleziono policjant powiedxial abym napisał do niego w sprawie telefonu na numer który mi zatrzymano, w tej chwili policjant nie odpisuje komenda słubice mówi ze sprawa w Cybince Cybinka iż słubice i tak odsyłają w kolko chce zobaczyć akta

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Sie 2023 14:58

Proszę złożyć wniosek o wgląd w akta. Takie możliwości ma również obrońca, jeśli takiego Pan ustanowi. Co do posiadania naarkotyków - skoro była to niewielka ilość na własny użytek, istnieje możliwość umorzenia postępowania. Jeśli potrzebuje Pan obrońcy, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)